Skladník Nizozemí

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zahraničí   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup:     Plat: 247,-

Náplň práce

Hledáme zaměstnance pro nizozemské ústředí a evropské distribuční centrum ve Waalwijk a Tilburgu. Na těchto místech budete pracovat s produkty amerického známého výrobce smartphonů, počítačů, ...

Jako operátor ve skladu budete pracovat s elektronickými produkty, jako jsou mobilní telefony, tablety a notebooky.
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
• testování výrobků
• balení
• příprava na přepravu
• doplnění výrobků s potřebnými komponenty
• nabíjení a kontrola produktů
• balení krabic, etiketování
• kontrola kvality

PožadujemeČekáme na Vaši žádost, pokud:
• máte více než 18 let
• jste oddaní a motivováni k práci
• máte dobré znalosti angličtiny
• jste připraveni pracovat v systému 2-3 směny
• máte flexibilitu, protože čas a úkoly se mohou měnit
• jste ochotni v případě potřeby pracovat přesčas
• máte pozitivní postoj k práci

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme• 9,64 EUR brutto
• Víkendový a prázdninový poplatek: sobota 150% a neděle 200%
• legální zaměstnání na holandské smlouvě s úplným sociálním balíkem
• pomoc koordinátora během celého období zaměstnání
• školení, příprava na práci
• pohodlné a pěkné ubytování ve městě Breda a doprava do práce
• NL pojištění
• úhrada cestovních výdajů nebo 0,19 EUR za km s maximální výškou nebo 6 EUR za den, pokud docházíte do práce vlastním autem
• prázdninový příspěvek 8%

Počet zobrazení nabídky práce: 425             Inzerát Skladník Nizozemí vložen: 2018-06-07

Pracovní místo Skladník Nizozemí nabízí

Eurojob BV

Předmět podnikání:
    nábor a zaměstnávání v Nizozemsku

IČO: 34086375

Adresa:
   Planetenweg 87
   Hoofddorp
   2132HL

Kontakní osoba:   Nikoleta Krausova

Tel.: +31657468353
Fax.:
Email: nkrausova@eurojob.nl
Internet: www.eurojob.nl