Obchodník IT produktů a služeb

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Karlovar. k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: dohodou    Plat: dohodou

Náplň práce

Hlavní pracovní náplní našeho obchodníka bude denní komunikace s našimi zákazníky, vytváření nových obchodních vztahů a nabízení služeb a produktů naší společnosti AutoCont CZ.
Pokud jste komunikativní a zajímáte se o obor IT a chcete být zástupcem jedné z největších IT společností na českém trhu, pošlete nám své CV!

PožadujemeOd nového kolegy očekáváme velký zájem o oblast IT ;)

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeKromě přátelské party kolegů můžeme nabídnout: Zkušený tým kolegů, kteří budou Vašimi mentoři při prvních krůčcích v AutoContu.
AutoCont má širokou síť špičkových partnerů a výrobců.
Zázemí v dynamicky se rozvíjející české společnosti.
Další vzdělávání v podobně školení měkkých a tvrdých dovedností.
Spravedlivé finanční ohodnocení a další výhody v rámci benefitního programu, např. mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, slevy na IT produkty, různé firemní zaměstnanecké a společenské akce, aj.

Počet zobrazení nabídky práce: 565             Inzerát Obchodník IT produktů a služeb vložen: 2018-06-13

Pracovní místo Obchodník IT produktů a služeb nabízí

AutoCont CZ a.s.

Předmět podnikání:
    Informační technologie

IČO: 47676795

Adresa:
   Hornopolní 3322/34
   Ostrava
   70200

Kontakní osoba:   Adéla Dědková

Tel.:
Fax.:
Email: adela.dedkova@autocont.cz
Internet: www.autocont.cz