Operátor call centra

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: dle dohody    Plat: dohodou

Náplň práce

Poskytování služeb stávajícím zákazníkům
Telefonický a emailový kontakt se zákazníky
Administrativní podpora

PožadujemeAlespoň 1 rok praxe na obdobné pozici
Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni
Zodpovědnost
Komunikativnost, příjemné vystupování
Hlasový projev bez vady řeči
Odolnost vůči stresu
Chuť učit se novým věcem

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímePráci ve stabilní společnosti
Motivující finanční ohodnocení
Zajímavé benefity

Počet zobrazení nabídky práce: 309             Inzerát Operátor call centra vložen: 2018-11-02

Pracovní místo Operátor call centra nabízí

BILLANC PARTNERS - outsourcing services, s.r.o.

    Poradenská činnost v oblasti personalistiky, vzdělávací programy

IČO: 25720210

Adresa:
   Vinohradská 29/93
   Praha
   12000

Kontakní osoba:   Klára Skolková

Tel.: 777219801
Fax.:
Email: skolkova@billancpartners.com
Internet: www.billancpartners.cz