sociální pracovník - tlumočník

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Královehr. k.   Obor: jiné    Nástup: ihned    Plat: 21000,-

Náplň práce

Tlumočník - přímá práce s klienty v tlumočnických službách (zejména terénní forma), související administrativa. Nepřímá práce: porady, vzdělávání, další administrativa služby.

Požadujeme- kvalifikaci pro výkon sociálního pracovníka (praxe v oboru výhodou)
- znalost českého znakového jazyka
-tlumočnické dovednosti (výhodou zkušenosti z praxe)
- hluboký přehled o komunitě neslyšících, vhled do sociální práce
- znalost a respektování etického kodexu tlumočníka
- uživatelskou znalost práce s PC
- empatii, komunikativnost, flexibilitu
- systematičnost, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost
- schopnost týmové spolupráce
- bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: znakový jazyk

Řidičský průkaz

NabízímeSmysluplnou a zajímavou práci,částečný úvazek (DPP) s možností postupného navýšení, možnost profesního rozvoje v oboru, dobré pracovní zázemí, možnost podílet se na rozvoji organizace.

Počet zobrazení nabídky práce: 89             Inzerát sociální pracovník - tlumočník vložen: 2018-07-20

Pracovní místo sociální pracovník - tlumočník nabízí

Hradecké centrum pro osoby se sluchovým postižením o. p. s.

Předmět podnikání:
    sociální služby

IČO: 01994352

Adresa:
   Milady Horákové 504
   Hradec Králové
   50006

Kontakní osoba:   Monika Krúpová

Tel.: 773592326
Fax.: 495533138
Email: hradeckecentrum@seznam.cz
Internet: www.hradeckecentrum.cz