Dobře placený kuchař/ka - Vysočina

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Vysočina   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: srpen 2018    Plat: 22000,-

Náplň práce

Kuchařka/ka, velmi dobře zaplatíme kuchaře, který prokáže, že umí vařit. Také kuchaře či kuchařku, kteří se vařit učí a chtějí vařit.Máme zájem jen o seriozní uchazeče. Krátký/dlouhý týden nebo směnný provoz - dle dohody.

PožadujemePraxe vítána, není nezbytné, možnost zaškolování i nevyučených, kteří budou mít o vlastní rozvoj zájem.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: Zájem o práci a vlastní kuchařský rozvoj

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme výborný plat, práci v hotelu s tradicí 27 let. Platový růst, možnost ubytování. Máme tradiční českou kuchyni a postupně přecházíme na kuchyň moderní, odlehčenou, kreativní. Stálá klientela, dobré jméno firmy, výtečné know-how. Plat uvedený níže je jen orientační, budew upraven dle schopností uchazeče a projevovaného zájmu na rozvoji podniku. Pracovní smlouvu.

Počet zobrazení nabídky práce: 1024             Inzerát Dobře placený kuchař/ka - Vysočina vložen: 2018-07-17

Pracovní místo Dobře placený kuchař/ka - Vysočina nabízí

JUDr. Stanislav Blažka

Předmět podnikání:
    Restaurace, hotel

IČO: 49406621

Adresa:
   Cerekvička 45
   Jihlava
   588 33

Kontakní osoba:   Stanislav Blažka

Tel.: 723586807
Fax.:
Email: stanislavblazka@seznam.cz
Internet: mlynhotel.cz