OBCHODNÍ REFERENT/KA

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: administrativa    Nástup: ŘÍJEN 2018    Plat: 25000,-

Náplň práce

Do našeho dynamického týmu hledáme kolegu nebo kolegyni, kteří mají již zkušenosti s prací v administrativě.

Pracovní náplň

- fakturace
- vedení agend
- komunikace s úřady, zákazníky a dodavateli
- práce s interními databázemi
- vyřizování objednávek
- podpora ostatních oddělení

Požadujeme

- PC dovednosti (Word, Excel - orientace v tabulkách + jednoduché početní funkce, internet, email)
- znalost Aj
- perfektní znalost českého jazyka (ústně i písemně)
- zkušenosti s administrativní činností a fakturací

Požadujeme- PC dovednosti (Word, Excel - orientace v tabulkách + jednoduché početní funkce, internet, email)

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné: ČJ slovem i písmem

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme

- různorodou, zajímavou a samostatnou práci v přátelském kolektivu
- dlouhodobou spolupráci
- férové jednání

Počet zobrazení nabídky práce: 393             Inzerát OBCHODNÍ REFERENT/KA vložen: 2018-07-23

Pracovní místo OBCHODNÍ REFERENT/KA nabízí

MEDICI-H IMP s.r.o.

Předmět podnikání:
    obchod a prodej

IČO: 49621254

Adresa:
   Herálecká I 1577/6
   Praha 4
   14000

Kontakní osoba:   Petr Fialka

Tel.:
Fax.:
Email: medicih@gmail.com