Administrativní podpora financí

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Olomoucký k.   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: dohodou    Plat: dohodou

Náplň práce

Hlavní pracovní náplní na této pozici budou administrativní práce, skenování zákaznických smluv, dodatků, výpovědí, faktur, případně jiných podkladů, archivace dokladů, přijímání plateb od zákazníků, vedení pokladny, zpracování fakturace pro zákazníky, rozesílání faktur případně jiných informací zákazníkům, příprava podkladů pro upomínání neuhrazených faktur ve splatnosti, spolupráce s účetním oddělením (předávání podkladů a dokladů, příprava podkladů pro vystavení faktur na zákazníky, zpracování podkladů k vystaveným fakturám na zákazníky z CRM systému, zpracování plateb od zákazníků, spolupráce při párování příchozích plateb atd...)

PožadujemeSŠ vzdělání
Znalost práce na PC, MS Office, pokročila znalost MS Excel
Výhodou je znalost SAP Business one nebo SAP R3
Dobrou úroveň sociálních dovedností: komunikativnost, přátelský přístup, schopnost týmové práce
Pečlivost, samostatnost
Prezentační dovednosti
Samostatnost, důslednost
Řidičský průkaz skupiny B
Chuť na sobě pracovat, schopnost hodnotit sám sebe a dále se rozvíjet
Ochota překonávat překážky, vitalita, energie
Zájem reprezentovat značku a hodnoty naší společnosti

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeZajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
Firemní benefity (stravenky, Freeday, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, Multisport karta...)
Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
Pracoviště: Olomouc
Nástup: ihned, případně dohodou

Životopis zasílejte najitka.zimolkova@suntel.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 367             Inzerát Administrativní podpora financí vložen: 2018-08-25

Pracovní místo Administrativní podpora financí nabízí

Jitka Zimolková

Předmět podnikání:
    Poradenská a konzultační činnost

IČO: 06465030

Adresa:
   Železniční 2
   Břeclav
   69002

Kontakní osoba:   Jitka Zimolková

Tel.: +420604164839
Fax.:
Email: zimolkova@seznam.cz