SVÁŘEČ CO2 / TIG AŽ 56 000 KČ

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: celá ČR   Obor: management    Nástup: ihned    Plat: 56000,-

Náplň práce

Pokud hledáš uplatnění ve svém oboru a umíš svařovat tigem/141 nebo céóčkem/135, neváhej nám dát o sobě vědět.
Místo výkonu: ČR
Kdy: nastoupit můžete ihned po domluvě s Michalem
V případě zájmu pošli životopis: welding@almark.cz, nebo zavolej na: +420 777 051 083

PožadujemeCo je k tomu potřeba:
• vyučení v oboru nebo prokazatelnou praxi
• práce na ŽL

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeCo za to:
• zázemí firmy, která dodrží, co slíbí
• odměna ve výši až Kč 56.000,- Kč / měsíc
• pomoc při řešení problému v práci i mimo ni
• zajištěné kvalitní ubytování

Počet zobrazení nabídky práce: 242             Inzerát SVÁŘEČ CO2 / TIG AŽ 56 000 KČ vložen: 2018-08-24

Pracovní místo SVÁŘEČ CO2 / TIG AŽ 56 000 KČ nabízí

ALMARK GROUP s.r.o.

Předmět podnikání:
    Jsme stavební společnost, působící na německém trhu.

IČO: 28291913

Adresa:
   Plucárna 3560/1
   Hoodnín
   695 01

Kontakní osoba:   Hana Kovaříková

Tel.: +420730898940
Fax.:
Email: personal@almark.cz
Internet: http://almark.cz/