Baví vás „cestování“ v mapách? Dispečer/ka

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Vaším výsledkem práce bude efektivně naplánované využití autobusů a řidičů.Co Vás čeká:•žádná nuda, ale hraní si s organizováním a plánováním přeprav •telefon bude Vaším nejlepším kamarádem•ani o nějakou tu administrativu nepřijdete.
Co budete potřebovat:•anglický jazyk pro komunikaci se zákazníky•schopnost vyřešit rychle a flexibilně různé nenadálé situace•být teamový hráč a opora pro kolegy řidiče•

Požadujemeznalosti předpisů v oboru a řidičský průkaz D - E výhodou ne podmínkou

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeStanete se platným členem týmu a jedním z velmi důležitých lidí ve firmě. Svou prací budete aktivně ovlivňovat stabilitu a expanzi firmy. Budete stabilním bodem pro řidiče, kteří budou potřebovat vaši pomoc. U nás zaměstnanci nejsou jenom čísla. Jsme rodinná firma a tak se snažíme přistupovat i k našim zaměstnancům.
Mimo jiné dostanete příležitost zdokonalit svoji angličtinu.
A pokud fandíte hokeji určitě si u nás ve firmě přijdete na své.

Počet zobrazení nabídky práce: 203             Inzerát Baví vás „cestování“ v mapách? Dispečer/ka vložen: 2018-09-20

Pracovní místo Baví vás „cestování“ v mapách? Dispečer/ka nabízí

H+S Bussi s.r.o.

    výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

IČO: 63076179

Adresa:
   Högerova 677
   Praha 5
   15000

Kontakní osoba:   Hokšárová Jana

Tel.: 608319701
Fax.:
Email: jana.hoksarova@hsbussi.cz
Internet: www.hsbussi.cz