Externí Obchodní zástupce

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: 5000,-

Náplň práce

Obchodní zástupce pro e-shopy
Každý den naši klienti díky našim řešením zpracují objednávky za miliony korun.

Jsme brněnská firma, která vytváří úspěšné internetové obchody a zajišťuje jim vysokou dostupnost. Rádi bychom navázali spolupráci s kolegou, který by zprostředkoval naše řešení i klientům ze vzdálenějších míst. Budeš pracovat primárně od sebe a působit v kraji, kde se dobře orientuješ. Poskytneme ti odborné školení, a protože víme, že jsi zdaleka, ubytujeme tě po tuto dobu v nedalekém hotelu. Organizaci pracovního dne necháme ve tvých rukou, pro efektivní akvizici a vedení obchodních případů ti nabízíme přehledný CRM. Přemíry administrativy se neboj - zpracování cenových nabídek má na starosti kolegyně.
S odbornými znalostmi ti pomůže kolega, který s tebou před podpisem smlouvy klienty navštíví. Kolik si vyděláš se dozvíš hned, systém odměn je transparentní - nic netajíme. Povede tě Tereza, která má s prodejem eshopů zkušenosti a ráda je předá i tobě.

PožadujemeŽádné pohádky! Vždy je důležité, aby obchodník předával o produktu správné informace a nebral obchod na lehkou váhu. Jen s férovým jednáním a ověřenými informacemi jde uzavřít kvalitní obchod, ze kterého vyjdou obě strany spokojené, s výhledem dlouhodobé spolupráce. Bez tohoto hesla u nás obchod dělat nechceme a ani nebudeme.“

Ale! Zpočátku to nebude jednoduché, je třeba nepodcenit přípravu před každou schůzkou, počítat s argumentací protistrany a nevzdávat boj při první prohrané bitvě.
Abys uspěl, je důležité nebát se oslovit pro tebe dosud neznámé firmy, domluvit si schůzku s odpovědným člověkem a obchod dotáhnout. Ani bez jednoho z těchto kroků se neobejdeme.
Chceš se připojit nebo dozvědět víc? Pak mrkni na www.makejsnami.cz.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeŠirokou škálu benefitů a prémie, které nemají strop!

Počet zobrazení nabídky práce: 1492             Inzerát Externí Obchodní zástupce vložen: 2019-02-05

Pracovní místo Externí Obchodní zástupce nabízí

Moonlake Staff CZ, s.r.o.

Předmět podnikání:
    - Činnosti v oblasti informačních technologií
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Nespecializovaný velkoobchod
- Poradenství v oblasti řízení

IČO: 03388565

Adresa:
   Masarykova 118
   Modřice
   66442

Kontakní osoba:   Radka Mrajcová

Tel.: 511114800
Fax.:
Email: prace@moonlake.cz
Internet: http://www.makejsnami.cz