Hledáme samostatnou účetní s praxí

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: management    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Náplní práce je kompletní zpracovávání účetnictví, zejména:
- účtování přijatých faktur
- kontrola příjemek na sklad
- stahování bankovních výpisů a párování položek
- zpracování plateb do Číny
- účtování pokladních dokladů
- ruční párování plateb za karetní transakce
- zadávání nových zaměstnanců, odchod zaměstnanců, přihlašování na úřady, generování potřebných dokumentů
- zpracování mezd
- účetní závěrky, roční účetní závěrky
- zaúčtování služebních cest, příprava, zpracování a archivace potřebné dokumentace
- zpracování daňových přiznání (DPH, souhrnné hlášení, ekologická daň)
- komunikace s FÚ

PožadujemeBaví Vás práce s čísly? Máte prokazatelnou zkušenost s vedením účetnictví? Nebojíte se nových výzev? Pak možná hledáme právě Vás!

Nově otevíráme pozici Účetní, na kterou potřebujeme samostatného a aktivního člověka, který umí pracovat v účetním systému Pohoda, zvládá práci na PC a není mu cizí angličtina. Takový člověk by měl mít znalost aktuálních účetních standardů i daňových zákonů. Výhodou bude zkušenost se zahraničním obchodem (Čína).

Požadujeme SŠ nebo VŠ ekonomického směru s prokazatelnou praxí v účetnictví (5 a více let).

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme stabilní zaměstnání, odpovídající finanční ohodnocení za dobře odvedenou práci, bonusy, zaměstnanecké slevy na produkty značky Xiaomi, příspěvek na stravování, firemní tarif a pohodový kolektiv.

Nástup dle dohody.

Počet zobrazení nabídky práce: 142             Inzerát Hledáme samostatnou účetní s praxí vložen: 2018-11-08

Pracovní místo Hledáme samostatnou účetní s praxí nabízí

Beryko s.r.o.

    Zabýváme se prodejem mobilních telefonů a příslušenství značky Xiaomi.

IČO: 02852152

Adresa:
   Na ROudné 76
   Plzeň
   30100

Kontakní osoba:   Markéta Křížová

Tel.:
Fax.:
Email: marketa@beryko.cz