Technicko-administrativní podpora GDPR

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: management    Nástup: 1.1.2019    Plat: 35000,-

Náplň práce

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
Projektová organizace a vedení nutné agendy
Implementace opatření GDPR
Účast na jednáních a grémiích Škoda Auto
Analýza stávajících problémů, náhvrh nápravných opatření

LOKALITA:
Mladá Boleslav

PožadujemePOŽADAVKY:
SŠ,VŠ
Aktivní znalost PC, expertní znalost MS Office
Znalost projektové organizace
Znalost systémů a procesů ve Škoda Auto
Aktivní znalost anglického jazyka nebo německého jazyka
Analytické myšlení
Schopnost se vzdělávat, flexibilita, kreativita, otevřený přístup, týmová spolupráce

VAŠÍ VÝHODOU BUDE:
Znalost problematiky GDPR

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina, němčina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNABÍZÍME:
Moderní mezinárodní pracovní prostředí
Aktivní podporu a osobní přístup zaměstnavatele
Zajímavé finanční ohodnocení
Sociální benefity (stravenky, kurzy, motivační programy, bonus)
Vzdělávací kurzy a školení
Kariérní postup
Stabilní zázemí a perspektivní práci
Pružná pracovní doba a aktivní podpora a osobní přístup naší firmy coby Vašeho zaměstnavatele

Počet zobrazení nabídky práce: 121             Inzerát Technicko-administrativní podpora GDPR vložen: 2018-11-09

Pracovní místo Technicko-administrativní podpora GDPR nabízí

brm s.r.o.

    Jsme stabilní česká společnost specializující se na dodávky odborných, organizačních a administrativních služeb především v oblasti automotive.

IČO: 25788787

Adresa:
   Rohatsko 88
   Dolní Bousov
   29404

Kontakní osoba:   Jaromír Bartoš

Tel.: 326736541
Fax.:
Email: servis@brm.cz
Internet: www.brm.cz