Účetní

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: management    Nástup: 1.12.2018    Plat: 28000,-

Náplň práce

M.A.T. Group, s.r.o., firma s dlouholetou českou tradicí, která se již od roku 1993 zabývá velkoobchodním prodejem. Nabízíme široký sortiment z oblasti železářství, ručního nářadí pro řemeslníky, potřeb na zahradu, ale také i z oblasti domácích potřeb.

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Účetní

Co budete dělat:
• zastupovat hlavní účetní
• zpracovávat zápočty, skonta, salda, DPH
• operace v cizí měně
• vést pokladnu
• účtovat přijaté a vydané faktury, zálohy

PožadujemeCo budete ke své práci potřebovat:
• SŠ vzdělání
• nemáte ekonomku, nevadí, praxe je důležitější (min. 2 roky)
• komplexní znalost účetních procesů pro vás není neznámou
• kamarádíte s MS Office, znalost práce s K2 je pro vás velkou výhodou
• jste svědomitá, pečlivá a spolehlivá osoba
• pracujete samostatně a zodpovědnost pro vás není cizí slovo

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeZa dobře odvedenou práci dostanete:
• zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí a přátelskou atmosférou
• práci přímo v Plzni s velmi dobrou dostupností, zastávka MHD za rohem
• mzdové ohodnocení 25 000 – 30 000 Kč hrubého
• 1 000 Kč za to, že budete mít 100% docházku
• 20% slevu na nákup celého sortimentu na našich prodejnách
• roční odměny
• příspěvek na stravování, za dobrým obědem nemusíte nikam jezdit
• každoroční firemní akce
• po 5 odpracovaných letech 5 dní dovolené navíc
• flexibilní začátek a konec pracovní doby
• jednorázový bonus 3 000 Kč při doporučení nového zaměstnance (vyplácen po uplynutí zkušební doby)

Počet zobrazení nabídky práce: 67             Inzerát Účetní vložen: 2018-11-15

Pracovní místo Účetní nabízí

M.A.T. Group, s.r.o.

IČO: 26367505

Adresa:
   Na Roudné 324/176
   Plzeň
   301 62

Kontakní osoba:   Monika Škachová

Tel.:
Fax.:
Email: monika.skachova@matgroup.cz
Internet: www.matgroup.cz