Junior Accountatn

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brno   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: 1.12.2018    Plat: 27000,-

Náplň práce

Jak vypadá práce na této pozici?

Zaúčtování dodavatelských dokladů (zadat do systému, generovat platby, kurzové rozdíly, kontrola, atd.).
Analyzovat a synchronizovat bankovní výpisy a účetní knihy (3 účty – CZK/EUR).
Správa závazků.
Působí jako partner pro lokální dodavatele, řeší případné fakturační nesrovnalosti.
Pomáhá při přípravě účetních závěrek, pomáhá s ukončením konce roku.
Aktualizovat závazky, zadávat dodavatelské faktury do systému G3, aktualizovat splatné účty a provádět odsouhlasení účtů.
Správa platebních karet firmy – komunikace se zaměstnanci a příprava/shromáždění dokladů.
Pomáhat při provádění a udržování vnitřních finančních kontrol a postupů.
Příprava interních účetních reportů – pro účetní a manažery různých oddělení. Čím lepší znalost Excelu tím lépe.

PožadujemeCo byste měli splňovat?

SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru.
Vezmeme i šikovného absolventa.
Komunikativní úroveň anglického jazyka – té angličtiny nebude tak moc a často si poradíte jen s googlem. Po telefonu budete mluvit výjimečně.
Organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost
MS Office (hlavně Excel), SAP výhodou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeCo Vám můžeme nabídnout?

Práci ve firmě, která je špičkou v oboru v celosvětovém měřítku.
Nový projekt přináší možnosti si vše nastavit podle sebe a svých schopností.
Místo: Brno-Slatina.
Mzda: nástup 23 – 27.000,- Kč, po zaučení 30.000,- Kč.
Firemní benefity (příspěvek na dovolenou, stravování, pojištění, vzdělávání atp.).
Dáme Vám roční bonus odvíjející se od hospodaření skupiny.
Vaše kvalitní práce nám dává prostor na vývoj nejmodernějších technologii.
Dobrá parta lidí a férový nadřízený.

Životopis zasílejte nalukas@job-net.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 44             Inzerát Junior Accountatn vložen: 2018-11-21

Pracovní místo Junior Accountatn nabízí

Job Network s.r.o.

    Jsme personální agentura s lidským přístupem a dlouholetými zkušenostmi ve zprostředkování zaměstnání jak v ČR, tak i zahraničí.

IČO: 03140016

Adresa:
   Bráfova 9a
   Brno
   61600

Kontakní osoba:   Monika Šalamounová

Tel.:
Fax.:
Email: info@job-net.cz
Internet: job-net.cz