Obchodní zástupce - papírenský sortiment

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Královehr. k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: možný ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Obchodní zástupce - papírenský sortiment, zábavné učení, škola, kreativita

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost DITIPO a.s. založena v roce 1991. Od svého vzniku podniká v oblasti papírnického a dárkového zboží, které podporuje komunikaci mezi lidmi. V současné době patří mezi největší firmy ve svém oboru v České republice a na Slovensku. Svoji úspěšnou budoucnost staví DITIPO a.s. především na dobrém servisu pro zákazníky a na kvalitě zboží. Hledá kolegu/kolegyni na pozici Obchodní zástupce pro severní a střední Čechy.

Náplň práce:
• péče o stávající zákazníky
• komplexní zpracování obchodních nabídek a objednávek
• zodpovědnost za splnění stanovených obchodních cílů
• vyhledávání a oslovování nových zákazníků
• pravidelný report svých aktivit a výsledků
• monitoring trhu ve svěřeném regionu

Požadujeme• praxi v prodeji rychloobrátkového zboží - papírenský sortiment výhodou
• orientace na výkon, obchodní a prezentační dovednosti
• dobré organizační schopnosti
• pozitivní přístup, energičnost, orientace na výsledek
• prozákaznické myšlení
• reprezentativní vystupování
• znalost regionu
• znalost práce na PC
• nejlépe s bydlištěm v Libereckém, Ústeckém nebo Královehradeckém kraji

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• práci na HPP s možností nástupu ihned
• perspektivní a zajímavou práci
• odpovídající finanční ohodnocení
• flexibilní začátek a konec pracovní doby
• detailní proškolení
• podporu
• služební vůz, mobilní telefon, tablet

Místo práce: Královehradecký, Ústecký a Liberecký kraj

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 27. 12. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Počet zobrazení nabídky práce: 76             Inzerát Obchodní zástupce - papírenský sortiment vložen: 2018-12-14

Pracovní místo Obchodní zástupce - papírenský sortiment nabízí

JOBSYSTEM s.r.o.

    JOBSYSTEM s.r.o. poskytuje a zprostředkovává personální inzerci na internetu

IČO: 28412508

Adresa:
   Sokolovská 106/42
   Praha 8
   180 00

Kontakní osoba:   Eva Grundová

Tel.: 224 819 391
Fax.: 224 819 391
Email: egrundova@jobsystem.cz
Internet: www.jobsystem.cz