Investiční referent v oddělení nemovitého majetku

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Ústecký k.   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: od 1. 1. 2019 nebo dle dohody    Plat: dohodou

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Národní památkový ústav, územní památková správa v Praze spravující památkové objekty na území Středočeského, Ústeckého a Karlovarského kraje se sídlem Sabinova 373/5, Praha 3.

Náplň práce:
• příprava koncepce údržby a obnovy staveb
• sestavování návrhu plánu oddělení
• zajišťování odborných posudků a průzkumů pro jednotlivé akce obnovy
• spolupráce při stanovování technologii údržby a obnovy staveb
• administrativa spojená se získáváním a využíváním grantů a dotací k profinancování akcí
• zajišťování výběrových řízení na zhotovitele (projekty, realizace staveb)
• příprava podkladů pro uzavírání smluvních vztahů
• odborná pomoc správám objektů při realizaci akcí drobné údržby a obnovy
• zajišťování činností investora pro jednotlivé akce obnovy na objektech
• práce v týmu při projektovém řízení akcí financovaných z dotačních titulů EU, OŽP, Norských fondů atp.

Požadujeme• vysokoškolské vzdělání, případně středoškolské vzdělání
• vzdělání stavebního směru výhodou
• kladný vztah k památkám
• výhodou - znalost zákona o státní památkové péči, stavebního zákona a zákona o veřejných zakázkách
• organizační schopnosti
• smysl pro týmovou práci
• znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
• zkušenosti s administrativní pozicí
• samostatnost, zodpovědnost, iniciativu, pečlivost a vysoké pracovní nasazení
• řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
• trestní a morální bezúhonnost (při nástupu se dokládá výpisem z rejstříku trestů)

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• práci na plný úvazek, smlouvu na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
• stabilitu státní příspěvkové organizace
• finanční ohodnocení dle přílohy č. 1 NV č. 341/2017 Sb. ve znění pozdějších předpisů, max. platová třída 11
• 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
• bezplatné vstupy na památkové objekty NPÚ i pro rodinné příslušníky (po zkušební době)

Místo práce: Praha nebo Ústí nad Labem

Termín nástupu: možný od 1. 1. 2019 nebo po dohodě

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem, městem ve kterém se o pozici ucházíte (Praha nebo Ústí nad Labem) a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 28. 12. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Počet zobrazení nabídky práce: 58             Inzerát Investiční referent v oddělení nemovitého majetku vložen: 2018-12-14

Pracovní místo Investiční referent v oddělení nemovitého majetku nabízí

JOBSYSTEM s.r.o.

    JOBSYSTEM s.r.o. poskytuje a zprostředkovává personální inzerci na internetu

IČO: 28412508

Adresa:
   Sokolovská 106/42
   Praha 8
   180 00

Kontakní osoba:   Eva Grundová

Tel.: 224 819 391
Fax.: 224 819 391
Email: egrundova@jobsystem.cz
Internet: www.jobsystem.cz