Asistent - asistentka jednatele

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: administrativa    Nástup: ihned / dle dohody    Plat: dohodou

Náplň práce

Asistent - asistentka jednatele a jeho projekčnímu týmu

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ryze česká, stabilní společnost IMA LOGISTIK s.r.o. s dlouholetou tradicí a stále rostoucí. Jejich mladý tým lidí je zaměřen v oboru stavebnictví. Uskutečňují kompletní výstavbu na klíč v oboru pozemního stavitelství. Dále se zaměřují na projektovou a inženýrskou činnost a na vlastní developerské projekty.

Náplň práce:
• aktivní spolupráce s vedením společnosti, projekčním týmem, dodavatelů, účetním
• zpracování telefonických a emailových požadavků
• kompletní vedení agendy týkající se řízení správy
• poptávky služeb a prací všech druhů
• pomoc při zpracování podkladů pro cenové nabídky dodavatelů a subdodavatelů včetně zajištění obchodních smluv a jejich správa
• asistence při organizaci stavebně montážních prací na svěřeném úseku stavby
• spolupráce při materiálovém a technickém zabezpečení stavby
• příprava a předání celkové dokumentace stavby

Požadujeme• min. SŠ vzdělání s maturitou nebo VŠ - stavebního zaměření
• předchozí praxe na podobné pozici (ve stavebnictví) výhodou, vše potřebné Vás naučíme
• velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
• flexibilita, mobilita, ochota tvrdě pracovat
• aktivní a samostatný přístup ke svěřeným úkolům
• dobrá znalost práce na PC
• chuť pracovat v týmu
• aktivní řidič - ŘP skupiny B
• stresu odolný člověk, který se nebojí jednat
• aktivní znalost AJ, NJ výhodou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme• práci na HPP v přátelském kolektivu
• kvalitní zázemí stabilní stavební společnosti
• odpovídající finanční ohodnocení, firemní výhody, roční odměny
• práci na zajímavých stavebních projektech
• pravidelná školení a možnost seberealizace jsou u nás samozřejmostí - Vaše profesionalita je klíčem k našemu úspěchu
• místo výkonu práce Brno - kancelář v příjemném reprezentativním prostředí (Brno, Škrobárenská)
• služební notebook a telefon

Místo práce: Brno

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 3. 1. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Počet zobrazení nabídky práce: 40             Inzerát Asistent - asistentka jednatele vložen: 2018-12-10

Pracovní místo Asistent - asistentka jednatele nabízí

JOBSYSTEM s.r.o.

    JOBSYSTEM s.r.o. poskytuje a zprostředkovává personální inzerci na internetu

IČO: 28412508

Adresa:
   Sokolovská 106/42
   Praha 8
   180 00

Kontakní osoba:   Eva Grundová

Tel.: 224 819 391
Fax.: 224 819 391
Email: egrundova@jobsystem.cz
Internet: www.jobsystem.cz