Obchodní zástupce TZB

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Definování a usměrňování vývoje v přidělené obchodní oblasti dle firemní strategie
Určování rámce obchodní a cenové politiky v regionu Praha, Střední Čechy
Akvizice a udržování vztahu se stávajícími zákazníky
Zavádění nových výrobků na trh
Sledování a řízení vývoje zákazníků a důsledná realizace strategických cílů firmy
Tvorba rámcových smluv a prodejních analýz
Analýza trhu a monitoring konkurence
Reporting přímo obchodnímu řediteli
Spoluúčast na veletrzích, školeních a odborných akcích
Časté služební cesty v ČR (především v regionu Praha a Střední Čechy)
Práce v týmu

PožadujemeStředoškolské nebo vysokoškolské vzdělání s technickým zaměřením
Zájem o technické otázky a řešení problémů
Výhodou je úspěšnost a znalost v oblasti odbytu technických produktů
Znalost a realizaci obchodních strategií ze stavebních branží
Logické myšlení
Pozitivní přístup a flexibilitu
Vlastní iniciativu, komunikativnost, obratnost při vyjednávání a schopnosti prosadit se
Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
Velmi dobré znalosti práce na PC
Znalost němčiny vítána, není nutností

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeMotivující platové ohodnocení
Pracovní poměr na HPP
Zázemí stabilní a prosperující německé společnosti
Prostor pro seberealizaci, možnost profesního růstu
Možnost dílčí pracovní činnosti formou home office
Služební automobil i k soukromým účelům, stravenky, notebook, mobil, na centrále kafeterie
Roční prémie dle cílové dohody
Místo výkonu práce Praha + Střední Čechy
Přátelský kolektiv
Profesionální a lidský přístup od vedení společnosti

Životopis zasílejte naprague@billancpartners.com

Počet zobrazení nabídky práce: 1064             Inzerát Obchodní zástupce TZB vložen: 2020-02-14

Pracovní místo Obchodní zástupce TZB nabízí

BILLANC PARTNERS - outsourcing services, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Personální agentura

IČO: 25720210

Adresa:
   Vinohradská 93
   Praha
   12000

Kontakní osoba:   Gabriela Blodková

Tel.: 777219801
Fax.:
Email: blodkova@billancpartners.com