obchodní zástupce

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Jedná se o vyhledání klientů kteří se chystají na opravu či rekonstrukci svého bydlení ale nevědí jak velká to bude investice. Pro tyto klienty zpracuji kalkulaci cen stavebních prací. Vaše práce spočívá ve vyhledání klienta a následná pomoc při zpracování objednávky. Vše vysvětlím.

PožadujemeStačí když budete umět zacházet z 5ti metrem a počítat.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízím 20% z každé zaplacené zakázky.

Počet zobrazení nabídky práce: 2947             Inzerát obchodní zástupce vložen: 2019-01-06

Pracovní místo obchodní zástupce nabízí

Richard Rustler

Předmět podnikání:
    Sprostředkování

IČO: 47664533

Adresa:
   Svatého Michala 513
   Vrbno pod Pradědem
   79326

Kontakní osoba:   Richard Rustler

Tel.: +420732166849
Fax.:
Email: kalcena@seznam.cz