Programátor C

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Liberecký k.   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: 23.9.2019    Plat: dohodou

Náplň práce

Pokud jsi kreativní vývojář s touhou profesně růst při práci na vývoji unikátního SW pro sběr dat z různých systémů, tak pokračuj ve čtení. V opačném případě děkujeme za tvou pozornost.

Na čem bys pracoval

Vybíráme do našeho týmu kolegu, který se bude podílet na vývoji unikátního SW pro námi vyvinuté HW jednotky, jež sbírají analogová i digitální data z různých systémů i jiných dodavatelů (střídače, elektroměry…) prostřednictvím Ethernet, RS-485, RS-232 a protokolů Modbus, SNMP, XML, SOAP. Naše řešení je již funkční, provozované ve stovkách instalací má propracovanou dokumentaci. Hledáme programátora, který bude spolu s týmem pracovat na rozšiřování a zdokonalování tohoto systému. Zaškolí tě v něm lidé, kteří stáli u jeho zrodu.

PožadujemeBereme tě, pokud:
- jsi pečlivý,
- toužíš po seberealizaci,
- chceš se rozvíjet jako programátor,
- upřednostňuješ tvořivou a užitečnou práci,
- umíš programovat v C, ideálně pokud objektově myslíš v C++,
- jsi týmový hráč v malém, ale vysoce výkonném týmu rodinného typu.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- dlouhodobě stabilní zaměstnání v dynamicky rostoucí ryze české firmě
- velice příjemnou pracovní atmosféru
- mohutnou podporu pro profesní růst

Životopis zasílejte navkopecka@solarmonitor.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 1058             Inzerát Programátor C vložen: 2019-09-16

Pracovní místo Programátor C nabízí

Solar Monitor s.r.o.

    vývoj hardware a software pro slaboproudá elektrotechnická zařízení

IČO: 28856309

Adresa:
   Žižkova 562
   Turnov
   51101

Kontakní osoba:   Ing. Dušan Ferbas

Tel.: +420481313661
Fax.:
Email: vkopecka@solarmonitor.cz
Internet: www.solarmonitor.cz/hw-pozice