Sales manager CZ&SK

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: management    Nástup: ihned/dle dohody    Plat: 60000,-

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, stabilní a prosperující společnost, v současné době exkluzivně obsazujeme pozici Sales manager pro český, slovenský a budoucna i polský trh s prokazatelnou obchodní zkušeností v oblasti služeb.

• Zodpovědnost za obchod na území České a Slovenské republiky, v budoucnu rozšíření působnosti na další trh/y
• Zodpovědnost za vedení a činnost menšího týmu obchodních zástupců (cca 10 osob)
• Rozvoj a motivace svěřeného obchodního týmu
• Hledání nových cest, jak oslovit zákazníky a plnit stanovené cíle
• Akvizice nových zákazníků a rozvoj obchodních příležitostí
• Příprava optimálních řešení potřeb zákazníka a obchodních návrhů
• Sledování a analyzování trhu, zákazníků i konkurence
• Aktivní komunikace a vytváření pozitivních vztahů se zákazníky
• Reporting vedení společnosti
• Budování dobrého jména společnosti

Požadujeme• SŠ/VŠ vzdělání
• Dynamickou a vyzrálou osobnost s praxí na pozici obchodníka v oblasti služeb
• Znalost a realizace obchodních strategií, vysoká orientace na výkon
• Vlastní iniciativu, výborné komunikační dovednosti, schopnost vést a motivovat tým
• Zkušenosti s vedením a motivací lidí, praxe na vedoucí pozici výhodou
• Reprezentativní vystupování, pozitivní a aktivní přístup
• Řidičský průkaz sk.B – aktivní řidič
• Pokročilé znalosti práce na PC
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme• Motivující finanční ohodnocení – stabilní fix + jasně definované prémie, bonusy
• Možnost seberealizace v úspěšné mezinárodní společnosti
• Zázemí stabilní a prosperující společnosti
• Možnost profesního růstu
• Služební automobil i k soukromým účelům, telefon, notebook a další benefity
• Zodpovědnou, různorodou a samostatnou práci

Počet zobrazení nabídky práce: 526             Inzerát Sales manager CZ&SK vložen: 2019-05-03

Pracovní místo Sales manager CZ&SK nabízí

BILLANC PARTNERS - outsourcing services, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Personální agentura

IČO: 25720210

Adresa:
   Vinohradská 93
   Praha
   12000

Kontakní osoba:   Gabriela Blodková

Tel.: 777219801
Fax.:
Email: blodkova@billancpartners.com