Hlavní mistr

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Olomoucký k.   Obor: management    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

VÁŠ PROFIL
praxe na pozici směnový mistr alespoň 2 roky (automotive výhodou)
schopnost rozvrhování a koordinace výkonu pracovních činností.
schopnost vedení pracovního kolektivu.
Znalost vedení podkladů pro odměňování pracovníků
Znalost managementu pro nižší manažery
Znalost plánování a organizování práce
Přirozená autorita
Znalost MS Office

Požadujemehh

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazA B

NabízímeCO BUDETE DĚLAT
Vést a zastupovat mistry.
Zabezpečovat plnění výrobních příkazů, kontrolovat plnění přidělených úkolů a vyhodnocovat jejich výsledky.
Vašim úkolem bude připravit a zabezpečit kompetenční matici a tréninky pro operátory výroby a dodržování plánu tréninkových činností.
Provádět kontrolu v řízení a přidělování úkolů a pracovních činností na základě specifikací a dodatků plánování a v souladu s termíny, kvalifikacemi zaměstnanců, ekonomickým využíváním materiálu a pracovního vybavení.
Provádět kontrolu v hospodárném využívání personálních a strojních kapacit výrobních linek a pokles ztrátových časů včetně SMED.
Vašim úkolem bude provádět kontrolu efektivní dělby práce a plnění úkolů ve stanoveném množství, kvalitě a čase.

Počet zobrazení nabídky práce: 625             Inzerát Hlavní mistr vložen: 2019-06-19

Pracovní místo Hlavní mistr nabízí

MONTIX, a.s

Předmět podnikání:
    Lisování, pokovování plastových výlisků, montáž světlometů

IČO: 29447020

Adresa:
   nám. Osvobození 6/14
   Horka nad Moravou
   78335

Kontakní osoba:   Kristýna Damajková

Tel.: 773161856
Fax.:
Email: nabor@montix.cz
Internet: www.montix.cz