Vánoce za námi, dovolená před námi! i 150 Kč/h

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: management    Nástup: dle domluvy    Plat: 150,-

Náplň práce

Vánoce jsou za námi a s novým rokem začínáme plánovat letní dovolenou. Pokud toužíš po dovolené snů, pojď k nám do holešovického call centra a získej prima brigádu s nadstandardní výplatou a flexibilní docházkou.

Nabízíme ti brigádu na pozici Telefonní specialista kde si:
• sám volíš délku směny (4/6/8h)
• sám volíš den, kdy půjdeš do práce
• sám volíš hodinu, kdy přijdeš a odejdeš.

Co vlastně budeš u nás dělat?
• kontaktovat stávající i nové zákazníky
• představovat zajímavé produkty a služby
• zpracovávat administrativu na PC

PožadujemePraxi v oboru nepožadujeme, v rámci pracovní doby ti poskytneme perfektní zaškolení. :-) Od tebe očekáváme pouze pravidelnou docházku alespoň 20 hodin týdně v libovolném rozvržení. Přijít můžeš kdykoliv od pondělí do neděle.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeCo u nás získáš?

• super fixní mzdu
• neomezené bonusy za uzavřené objednávky po telefonu
• 150 Kč/hod je u nás standardní hodinovka
• navíc získáš bonus za doporučení kamaráda 3000 Kč
• neformální dress code
• wi-fi free
• dotované masáže přímo na pracovišti a zdarma neomezený vstup do fit centra
• zvýhodněné mobilní tarify pro tebe i tvou rodinu
• fyzicky nenáročnou práci v moderních a prostorných kancelářích
• skvělou dostupnost MHD - stanice metra Nádraží Holešovice nebo Vltavská
• zajištěné občerstvení na pracovišti, pravidelné firemní akce a soutěže o pěkné a hlavně hodnotné ceny

Zavolej nám nebo nám pošli email a domluvíme si termín setkání. Těšíme se na tebe. Denisa a Petra :-)

Počet zobrazení nabídky práce: 362             Inzerát Vánoce za námi, dovolená před námi! i 150 Kč/h vložen: 2019-06-20

Pracovní místo Vánoce za námi, dovolená před námi! i 150 Kč/h nabízí

FORMICA Group, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Telemarketingová a marketingová společnost

IČO: 26155231

Adresa:
   Dělnická 213/12
   Praha
   17000

Kontakní osoba:   Petra Recová

Tel.: +420724567151
Fax.:
Email: nabor@formicagroup.cz
Internet: www.formicagroup.cz