Administrativní pracovník

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: management    Nástup: 1. 6. 2019 nebo dle dohody    Plat: dohodou

Náplň práce

Administrativní pracovník projektového oddělení Fakulty strojní - Ostrava-Poruba

Profil společnosti:
Na základě schválení vedením Fakulty strojní VŠB – TU Ostrava vyhlašuji výběrové řízení na obsazení 1 místa pracovníka projektového oddělení Fakulty strojní.

Více informací o VŠB – Technická univerzita Ostrava naleznete na www.fs.vsb.cz.

Náplň práce:
• administrace schválených projektů a ekonomických činností na děkanátu
• příprava monitorovacích zpráv projektů
• komunikace s řešiteli projektů a útvary VŠB – TU Ostrava
• metodické vedení při přípravě a realizaci projektů
• plnění dalších úkolů uložených příslušným vedoucím zaměstnancem

Požadujeme• VŠ vzdělání
• pracovní zkušenosti z oblasti realizace projektů EU nebo s administrativním fungováním vysokých škol podmínkou
• znalosti z oblasti finančního řízení a tvorby rozpočtu
• velmi dobrá znalost práce na PC (textové a tabulkové programy, další běžné programy, internet)
• práce v SAP výhodou
• časová flexibilita, schopnost tvůrčího myšlení, práce v týmu
• organizační, koordinační a komunikační schopnosti, zvládání stresových situací
• trestní bezúhonnost (doložte výpisem z rejstříku trestu)

Místo práce: Ostrava-Poruba

Termín nástupu: 1. 6. 2019 nebo dle dohody

Zaslané osobní údaje budou použity výhradně pro účel výběrového řízení a budou po ukončení výběrového řízení, pokud nebude uchazeč na VŠB-TUO zaměstnán, zlikvidovány v souladu s příslušným zákonem.

VŠB – Technická univerzita Ostrava
Fakulta strojní
Sekretářka děkana FS
17. listopadu 15/2172
708 33 Ostrava-Poruba

Platnost inzerátu končí 31. 5. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• výše pracovního úvazku: plný – 40 h/týden
• pracovní pozici v realizovaných projektech Fakulty strojní v rozsahu 1 pracovního úvazku
• flexibilní pracovní dobu v rozsahu pracovní smlouvy
• příjemné pracovní prostředí
• možnost zapojení se do přípravy a realizace dalších projektů na Fakultě strojní

Žadatelé o výše uvedené místo doloží svou písemnou žádost se strukturovaným životopisem zaměřeným na odbornou praxi, doklady o dosaženém vzdělání, motivačním dopisem, případně dalšími doklady osvědčujícími odbornou kvalifikaci a reference a zašlou veškeré materiály elektronické formě (ve formátu PDF) na e-mail dekanat.fs@vsb.cz , předmět: „Projektové oddělení“.

Počet zobrazení nabídky práce: 326             Inzerát Administrativní pracovník vložen: 2019-06-26

Pracovní místo Administrativní pracovník nabízí

JOBSYSTEM s.r.o.

    JOBSYSTEM s.r.o. poskytuje a zprostředkovává personální inzerci na internetu

IČO: 28412508

Adresa:
   Sokolovská 106/42
   Praha 8
   180 00

Kontakní osoba:   Eva Grundová

Tel.: 224 819 391
Fax.: 224 819 391
Email: egrundova@jobsystem.cz
Internet: www.jobsystem.cz