Výkonný ředitel

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: management    Nástup: dohodou    Plat: dohodou

Náplň práce

Výsledkem Vaší práce bude:
• fungující firma s dobrými finančními výsledky,
její efektivní vedení v souladu s vizí firmy
• rozšíření portfolia firmy o další produkty
Vaším úkolem bude:
• zmapování stávajícího stavu společnosti a návrhy na zlepšení fungování
• tvorba firemní strategie ve spolupráci s majitelem firmy
• schvalování rozpočtů a finančních plánů
• řízení, motivace a koordinace týmu
• vedení jednání s nejvýznamnějšími klienty a státními orgány
• účast na zahraničních veletrzích a jednání se zahraničními prodejci

PožadujemeK tomu, abyste uspěl/a potřebujete:
• zkušenost s vedením týmu
• ekonomicko technické myšlení s konstrukčními prvky
• perfektní znalost angličtiny
• mobilita – řidičský průkaz skupiny B

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně: němčina,
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeCo u nás můžete očekávat?
• možnost podílet se na vybudování funkční společnosti v úzké spolupráci s majitelem
• formu spolupráce dle dohody + odměnu dle dosažených výsledků

Životopis zasílejte nalubomir.krejci@benecykl.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 303             Inzerát Výkonný ředitel vložen: 2019-04-26

Pracovní místo Výkonný ředitel nabízí

Benecykl s.r.o.

    BeneCYKL® – kola pro radost – jsme česká firma nabízející unikátní kočárky a handbike na volnočasové pohybové aktivity pro děti s handicapem.

IČO: 29298725

Adresa:
   Chvalovka 1342/9
   BRNO
   63500

Kontakní osoba:   Lubomír Krejčí

Tel.:
Fax.:
Email: dotace@benecykl.cz