Zdravotní sestra / Zubní instrumentářka

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: 32000,-

Náplň práce

Soukromá stomatologická klinika v centru Prahy, moderní a zároveň útulné prostředí, zavedená klientela. Rádi přivítáme milou, pečlivou a zodpovědnou kolegyni, která se bude ráda učit novým věcem. Praxe je výhodou, popřípadě rádi zaučíme.

PožadujemeUkončené středoškolské vzdělání v oboru zdravotnictví nebo kurz zubní instrumentářky. Základy angličtiny. Nadstandardní přístup ke klientům a empatii.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízímeflexibilní plánování směn
přátelský mladý kolektiv
příspěvek na vzdělávání (proplácíme jazykové kurzy apod.)
mzda od 32000 Kč
nástupní příspěvek 10000 Kč
stravenky
pravidelné prémie
příjemné komfortní prostředí kliniky
káva na pracovišti
výborná dopravní dostupnost

Počet zobrazení nabídky práce: 209             Inzerát Zdravotní sestra / Zubní instrumentářka vložen: 2019-06-11

Pracovní místo Zdravotní sestra / Zubní instrumentářka nabízí

Kvalident s.r.o.

Předmět podnikání:
    stomatologie

IČO: 28985010

Adresa:
   Trojická 7
   Praha 2
   12000

Kontakní osoba:   Maksim Yurchenko

Tel.: 777717618
Fax.:
Email: implantace@gmail.com