Praha - operátor ve farmacii

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: management    Nástup: ihned    Plat: 27700,-

Náplň práce

Máte zkušenost s prací ve výrobě a hledáte změnu? Nebo jste čerstvý absolvent?
Pracujte pro jedničku na trhu v oblasti FARMACIE! Právě hledáme OPERÁTORY/KY VÝROBY do společnosti, která vyrábí léky. Pracovat budete v ČISTÉM a BEZPRAŠNÉM prostředí. Že nemáte ve výrobě praxi? Nevadí, u nás se vše naučíte!

Jaká je náplň práce?

podílení se na balení léků
zapisování výrobní dokumentace
zajištění chodu linky – příprava materiálu, balení krabic a další pomocné práce
Směnný provoz :

3. směnný (po – pátek, víkendy volné)

PLATOVÉ PODMÍNKY:

A kolik si reálně vyděláte? Od 25 300 Kč/měs. U nás, kromě nástupní mzdy 25 300 Kč/měs., NAVÍC dostanete:

Ve 3. směnném provozu příplatky 2 400 Kč/měs.

Lokalita: Praha 10 (dobře dostupné autobusy z metra Skalka, Depo Hostivař, Opatov, Háje, Vysočanská, Černý Most a dalších lokalit).

V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT NA TEL:

PETRA SOMMEROVÁ +420 735 751 085

PožadujemePOŽADAVKY:

zkušenosti s prací ve výrobě jsou výhodou, ale ne nutností
ochota práce v třísměnném provozu
manuální zručnost – šikovné ruce
český jazyk slovem i písmem

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: český jazyk slovem i písmen

Řidičský průkaz

NabízímeBENEFITY:

PŘÍSPĚVEK NA UBYTOVÁNÍ = BALÍČEK 6 000 Kč/měs. po dobu 6ti měsíců (v případě stěhování za prací)

NADSTANDARDNÍ PŘÍPLATKY za práci přesčas, o víkendu, ale i za směnný provoz (ve výši od 2 400 Kč )

OBĚDY či VEČEŘE v areálu pracoviště ve výši 30 Kč
nárok na FLEX PROGRAM (kulturní vyžití, lítačka…) ve výši 10 000 Kč/rok po zkušební době

ODMĚNA ZA DOPORUČENÍ NOVÉHO ZAMĚSTNANCE 10 000,- Kč

25 DNÍ DOVOLENÉ

- A JINÉ ...

Životopis zasílejte napetra_sommerova@protemp.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 778             Inzerát Praha - operátor ve farmacii vložen: 2019-10-08

Pracovní místo Praha - operátor ve farmacii nabízí

Pro- Temp spol. s r.o.

Předmět podnikání:
    personální agentura

IČO: 02755670

Adresa:
   Národní 1009/3
    Praha - Staré Město
   11000

Kontakní osoba:   Barbora Urbanová

Tel.: 602444947
Fax.:
Email: inventury@protemp.cz
Internet: www.drillgroup.cz