Obchodní zástupce pro mezinárodní trhy

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: 50000,-

Náplň práce

Do české výrobní společnosti s mezinárodní působností, hledáme kolegyni či kolegu na pracovní pozici „Obchodní zástupce pro mezinárodní trhy“.

Jaká bude Vaše hlavní pracovní náplň?
Bude to především:
- Péče o svěřené klienty působící v zahraničí
- Podpora prodeje firemních produktů
- Každodenní komunikace s klienty
- Vyhledávání nových klientů a nových trhů pro daný produkt
- Navazování dlouhodobých obchodních vztahů

Požadujeme- Podmínkou je znalost španělského a anglického jazyka (komunikace se zahraničím, služební cesty)
- Chtěli byste se naučit něco nového
- Nebojíte se výzev
- Chcete cestovat
- Láká Vás komunikace v mezinárodním prostředí
- Měli byste být týmovým hráčem, který se nebojí komunikovat
- Samozřejmostí by mělo být reprezentativní vystupování a řidičské oprávnění skupiny B

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné: španělština

Řidičský průkazB

Nabízíme- Velmi zajímavou a rozmanitou práci
- Možnost seberealizace ve velmi zajímavém oboru a možnost profesního růstu
- Možnost cestovat do atraktivních lokalit ve světě
- Velkou míru samostatnosti
- Velkou míru důvěry a „volnou ruku“ v jednotlivých obchodních případech
- Individuální podporu ze strany Vašeho nadřízeného, i celé společnosti
- Necháme Vás obchodovat, ale rádi bychom, abyste se pravidelně s námi potkávali v našem sídle v jihomoravském kraji.

Počet zobrazení nabídky práce: 1002             Inzerát Obchodní zástupce pro mezinárodní trhy vložen: 2019-08-19

Pracovní místo Obchodní zástupce pro mezinárodní trhy nabízí

Jitka Zimolková

Předmět podnikání:
    Poradenská a konzultační činnost

IČO: 06465030

Adresa:
   Železniční 2
   Břeclav
   69002

Kontakní osoba:   Jitka Zimolková

Tel.: +420604164839
Fax.:
Email: zimolkova@seznam.cz