kontrolor expedice

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup:     Plat: 16000,-

Náplň práce

Pro pobočku do Štěnovic přijmeme schopného a ochotného člověka na pozici kontrolora expedice.
Tato pozice je finálním článkem procesu skladování před konečnou expedicí zboží ze skladu.

OD ŘÍJNA 2019 STĚHUJEME POBOČKU DO ZCELA NOVÝCH PROSTOR VE VOLDUCHÁCH.

Pozice kontrolora si žádá:
• člověka aktivního - takového, kterému by nevadilo být celou směnu v pohybu(
sklad je velký a zboží je tu dost - opravdu každé musí kontrolor za využití čtečky překontrolovat)
• člověka schopného pracovat s moderními technologiemi - čtecí zařízení, informační systém
• člověka komunikativního - bez předání informací a týmovosti to u nás nejde
• člověka, který se chce do práce těšit

PožadujemeOchota pracovat ve třísměnném provozu.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme

Počet zobrazení nabídky práce: 468             Inzerát kontrolor expedice vložen: 2019-07-18

Pracovní místo kontrolor expedice nabízí

Lorenc Logistic, s.r.o.

    Specializujeme se na autodopravu velkoobjemového zboží pro automobilový průmysl, ale i kusových (sběrných) zásilek, HI-Tech a pharma zásilek a nebezpečného zboží (podle ADR)

IČO: 64832660

Adresa:
   Za Tratí, 752
   Klatovy
   33901

Kontakní osoba:   Ludmila Navrátilová

Tel.: 725568258
Fax.:
Email: personalistika@lorenc-logistic.cz