OBCHODNÍ KONZULTANT/MANAŽER OBCH. KONZULTANTŮ

Typ pracovního poměru: VPP    Místo práce: Brno   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: dohodou    Plat: dohodou

Náplň práce

BAVÍ VÁS KOMUNIKACE S LIDMI?

Účelem české společnosti ProsperityFS a.s. je zákazníkům vytvářet příjemný a bezpečný domov skrze jejich ekonomické zázemí a jistotu v každém okamžiku jejich životního stádia.
Neustále rosteme, a proto hledáme pracovitého člověka na pozici:

OBCHODNÍ KONZULTANT / MANAŽER OBCHODNÍCH KONZULTANTŮ

Rád/a ve své práci komunikujete s lidmi na denní bázi?
Baví Vás obchod nebo tušíte, že by to mohlo být pro Vás to pravé?
Těší Vás představa, že byste mohl/a někomu pomoci ke splnění snu?

Pokud je Vaše odpověď 3x ,,ANO“ , zřejmě hledáme právě Vás!

Co bude výsledkem Vaší práce?

• Vytvoření zdravého ekonomického portfolia pro klienta na míru a dle jeho potřeb a cílů
Budete pevným bodem pro klienta od úplného začátku až po jeho realizaci.
Díky tomu s ním můžete sdílet bezprostřední radost z hotové a předané práce.

PožadujemeBez čeho se u nás neobejdete?

• Ochoty učit se novým věcem a touhy být ve své práci opravdu dobry.
Zbytek Vás rádi naučíme – máme na to za ty léta propracovaný systém.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímePokud si Vás vybereme, stanete se součásti firmy, která chce, aby lidi práce skutečně bavila a nebyla pro ně stereotypní. Budete mít možnost tvořit unikátní návrhy v programech, které neustále inovujeme. Chceme, aby se Vám pracovalo dobře a mohli jste se plně soustředit na zákazníka a jeho potřeby.
Za dobře odvedenou práci Vás samozřejmě náležitě oceníme – svých lidí si vážíme a umíme je ocenit.

Cítíte, že je čas na změnu a mohlo by to být pro Vás to pravé? Pošlete mi životopis na email: Petr.Kovacs@prosperityFS.cz Těším se na Vás!

Počet zobrazení nabídky práce: 2276             Inzerát OBCHODNÍ KONZULTANT/MANAŽER OBCH. KONZULTANTŮ vložen: 2019-09-24

Pracovní místo OBCHODNÍ KONZULTANT/MANAŽER OBCH. KONZULTANTŮ nabízí

ProsperityFS a.s.

Předmět podnikání:
    47 zprostředkování obchodu a služeb

IČO: 08420092

Adresa:
   Boskovice, 17.listopad, 19
   Boskovice
   68001

Kontakní osoba:   Petr Kovács

Tel.: 721681730
Fax.:
Email: petr.kovacs@prosperityfs.cz
Internet: www.prosperityfs.cz