Obchodní zástupce-IMI Prec. Engineering-Žamberk

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Pardubický k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 1.11.2019 dle dohody    Plat: dohodou

Náplň práce

IMI International, s.r.o. je součást nadnárodní společnosti IMI, obor činnosti pneumatické prvky, čistění a úprava tlakového vzduchu, obchodní organizace se sídlem v Žamberku.
Zájemce může být lokalizovaný v Žamberku, HK, Středočeský Kraj; Plzeňský kraj a nebo Liberecko.

Popis činnosti
•Budování portfolia nových zákazníků a udržování a zkvalitňování obchodních vazeb
•Prezentace a prodej produktů, komponent, systémů a aplikací stávajícím a novým zákazníkům společnosti IMI
•Osobní a telef. obch.jednání a komunikace se zákazníky vedoucí k růstu obchodu
•Získávání relevantních technicko-obchodních informací u zákazníka se znalostí jeho potřeb
•Příprava prezentací, nabídek a smluv pro zákazníky
•Zjišťování zpětné vazby od zákazníků
•Pravidelné doplňování a aktualizace hlášení
•Montáž, seřizování a testování aplikací, produktů a komponent společnosti v prostorách zákazníka.
•Ostatní úkoly zadané nadřízeným

PožadujemeMinimální požadované vzdělání
• Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru (strojírenství/elektrotechnika)
Smluvní vztah
• Pracovní poměr na plný úvazek, délka pracovního poměru na dobu neurčitou

Další informace
• Zájemce může být lokalizovaný z níže uvedených regionů: Žamberk, Hradec Králové,
Středočeský, Plzeňský a Liberecký kraj.

Sídlo zaměstnavatele, kontaktní údaje
• IMI International s.r.o., Nádražní 68, 564 01 Žamberku

V případě zájmů, prosím, posílejte životopisy
a Vaše dotazy na personální oddělení.

Kontaktní osoba:
• Ing. Martina Doskočilová, martina.doskocilova@imi-precision.com
• tel.kontakt: +420 727 910 035

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeNabízíme
•Pružná pracovní doba
•Služební automobil, notebook, mobilní telefon
•Obchodní sídlo v Žamberku – zázemí v rekonstruované budově, příjemná atmosféra (stabilní a vstřícný kolektiv)
•Firemní vzdělávání v rámci pracovní pozice
•Naší prioritou je spokojený a motivovaný zaměstnance

Benefity/Odměny
•Dovolená 5 týdnů
•Stravenky/příspěvek na stravování
•Roční odměna
•Nápoje zdarma v obchodním sídle v Žamberku
•Balíčky pro zaměstnance “šitý na míru”
•Odměny k významným životním událostem

Počet zobrazení nabídky práce: 179             Inzerát Obchodní zástupce-IMI Prec. Engineering-Žamberk vložen: 2019-10-01

Pracovní místo Obchodní zástupce-IMI Prec. Engineering-Žamberk nabízí

IMI International s.r.o.

    Montáž, opravy a rekonstrukce chladících zařízení a tepelných čerpadel.
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 a 3 živnostenského zákona

IČO: 25692089

Adresa:
   Central Trade Park D1 1573
   Humpolec
   39601

Kontakní osoba:   Ing. Martina Doskočilová

Tel.: 727 910 035
Fax.:
Email: martina.doskocilova@imi-precision.com
Internet: www.imi-precision.com