Chceš v práci sedět a celou směnu prokecat?

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: administrativa    Nástup: dle domluvy    Plat: 150,-

Náplň práce

Pojď do našeho call centra v Holešovicích a vydělej si balík!

U nás budeš sedět v hezkém teplém kanclíku, budeš telefonicky kontaktovat naše klienty ohledně zajímavých produktů a služeb a ťukat do počítače.

PožadujemeVše co potřebuješ, tě rádi naučíme. Od tebe očekáváme pouze pravidelnou docházku ideálně alespoň 25 hodin týdně.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeVelkou výhodou je pro tebe flexibilní plánování směn. Ty si určíš, který den půjdeš do práce a na kolik hodin, můžeš přijít ráno, odpoledne i o víkendu.

U nás najdeš skvělé kamarády a prima šéfa. Budeš placen na každou odpracovanou hodinu a navíc získáš provize za každou uzavřenou objednávku po telefonu, dostaneš se tak bez problému na 150 Kč za hodinu. Navíc máme pro zaměstnance skvělé benefity. Můžeš využívat zdarma neomezený vstup do fitka se saunou, venkovní terasu nebo se připojit na naší wi-fi...

Pokud hledáš pohodovou brigádu, fajn kolektiv a máš chuť naučit se něco nového, zašli nám životopis a my ti zavoláme. :-)

Těšíme se na tebe! Tým FORMICA Group.

Počet zobrazení nabídky práce: 1820             Inzerát Chceš v práci sedět a celou směnu prokecat? vložen: 2020-10-19

Pracovní místo Chceš v práci sedět a celou směnu prokecat? nabízí

FORMICA Group, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Telemarketingová a marketingová společnost

IČO: 26155231

Adresa:
   Dělnická 213/12
   Praha
   17000

Kontakní osoba:   Petra Recová

Tel.: +420724567151
Fax.:
Email: nabor@formicagroup.cz
Internet: www.formicagroup.cz