Dispečer

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: jiné    Nástup: 7.10.2019    Plat: 26000,-

Náplň práce

Co vás čeká
Dispečer, obsluha PC, obsluha PCO pultu, komunikace se zaměstnanci i klienty, nepřetržitý provoz, 12 hodinové směny
Požadujeme
Dobré komunikační schopnosti, proaktivní přístup, schopnost rozhodování, dodržování postupů dle pokynů, určení priorit, spolehlivost, chuť učit se nové věci, psychická odolnost (práce s lidmi). Umění stanovení priorit a řešit nastalé situace. Nekuřácké pracoviště po celých 12 hodin.

PožadujemeDobré komunikační schopnosti, proaktivní přístup, schopnost rozhodování, dodržování postupů dle pokynů, určení priorit, spolehlivost, chuť učit se nové věci, psychická odolnost (práce s lidmi). Umění stanovení priorit a řešit nastalé situace. Nekuřácké pracoviště po celých 12 hodin.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímePráce ve stabilní firmě, která je na trhu od roku 1993.
Nabízíme přátelské prostředí, možnost volby směn, HPP 100 Kč/hod, DPP 120 Kč/hod (po zapracování možnost navýšení). Místo výkonu práce - Praha 9 Jarov, dobrá dostupnost MHD. Nástup dohodou.

Počet zobrazení nabídky práce: 2896             Inzerát Dispečer vložen: 2020-03-30

Pracovní místo Dispečer nabízí

PRIMM bezpečnostní služba

Předmět podnikání:
    bezpečnostní služba

IČO: 48119636

Adresa:
   Kutnohorská 309/84
   Praha 10
   10901

Kontakní osoba:   Personální

Tel.: 601015571
Fax.:
Email: nabor@primm.cz