Montážní technik zařízení na úpravu vod

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zlínský k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup:     Plat: 25000,-

Náplň práce

Jsme firma, která se orientuje na segment v oblasti úpravy a filtrace vody, odpadních vod, TZB a energetiky. V naší práci vidíme hlubší smysl.
Pracovní nasazení odpovídá kultuře firmy - „umíme, chceme, nebojíme se výzev, máme výsledky“. Do svého týmu chceme přibrat kolegy typu „hrdinové“.

Náplň práce:

Montáž -
Zařízení na úpravu vod
Čerpadla
Potrubí
Nosné konstrukce
Zámečnické a konstrukčních prvky
Práce dle projektové dokumentace

PožadujemeJAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI POTŘEBUJETE MÍT:
Polyfůzní svařování
Svářečský průkaz výhodou (TIC CO2)¨
Montáž zámečnických a konstrukčních prvků
Lepení PVCU
Těšíme se, že nový pracovník bude samostatný, bude mu záležet na výsledcích práce, poradí si v různých situacích, které práce a život přináší. Bude mít bystrou hlavu, otevřené srdce a šikovné ruce. Firma se na něj bude moct spolehnout a on se bude spoléhat zase na svoji firmu, jako na profesionální a lidské zázemí.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeCO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

nadstandartní fixní měsíční plat 25 – 30 tisíc/hrubá mzda
prémiové odměny a firemní benefity
perspektivní práci na průmyslových zakázkách především na Moravě
podporující a spolupracující kolektiv

Počet zobrazení nabídky práce: 415             Inzerát Montážní technik zařízení na úpravu vod vložen: 2019-10-23

Pracovní místo Montážní technik zařízení na úpravu vod nabízí

Aquarex Waterprofit, s.r.o.

Předmět podnikání:
    úprava a filtrace vody, odpadních vod, TZB a energetiky

IČO: 29223610

Adresa:
   Průmyslová 1153
   Uherské Hradiště
    68601

Kontakní osoba:   Monika Karásková

Tel.: 603776882 asistentka personalistky
Fax.:
Email: monika.karaskova@aquarex.cz