Obchodní zástupce

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Máte obchodní talent? Chcete být u zrodu nového projektu? Lákají Vás výzvy?
Potom hledáme právě Vás.

Jsme dceřinou společností předního italského výrobce pneumatických prvků pro automatizaci. Budujeme nová regionální zastoupení, pro která hledáme schopné obchodníky.
Máte technické myšlení?
Oceňujete, když dostáváte důvěru a můžete pracovat samostatně?
Dokážete se postarat o celý region?
Chcete se podílet na vytváření prodejní strategie ve svěřeném regionu?
Máte za sebou výsledky, které si můžeme ověřit?
Je Vaše odpověď 5x ANO? Potom hledáme právě Vás.

Co očekáváme, že bude výsledkem Vaší práce?
Dosažení stanoveného obratu a plnění plánu. Získávání nových akvizic. Tvorba cenových nabídek.

Zaujali jsme Vás naší nabídkou? Pokud ano, napište nám nebo zavolejte. Těšíme se na Vás.

PožadujemeCo k tomu potřebujete?
Nadšení v oboru pneumatických prvků pro automatizaci.
Řidičský průkaz skupiny B, být aktivním řidičem.
Touhu neustále se zlepšovat.
Prokazatelné výsledky ve svých dosavadních činnostech.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeCo Vám můžeme zaručit?
Důvěru, že se dokážete postarat o naše zákazníky.
Čeká Vás práce převážně v terénu - veškerý čas si plánujete sami
Umožníme Vám podílet se na výsledcích firmy.
Když se osvědčíte, dostanete opravdu velkou dávku volnosti.
Když budete mít výsledky, pohled na Váš osobní účet Vás jistě potěší.

Životopis zasílejte naadministrace@metalwork.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 202             Inzerát Obchodní zástupce vložen: 2019-10-17

Pracovní místo Obchodní zástupce nabízí

Metal Work Pneumatic CZ, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Výroba a prodej pneumatických prvků pro automatizaci

IČO: 28656377

Adresa:
   Ostravská 494
   Sviadnov
   73925

Kontakní osoba:   Tomas Voigt

Tel.: 602824463
Fax.:
Email: voigt@metalwork.cz
Internet: www.metalwork.cz