Pojišťovací zprostředkovatel, úvěrový specialista

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: management    Nástup: ihned    Plat: 30000,-

Náplň práce

- péče o stávající klienty a rozvoj obchodních
vztahů, telefonní a e-mailovou komunikaci s
nimi
- konzultace a výběr těch nejlepších služeb dle
individuálních potřeb klientů
- obchodní jednání, vytváření nabídek a smluv
- evidence požadavků od stávajících klientů a
další obchodní aktivity

Požadujeme- SŠ vzdělání s maturitou, pozice je vhodná i pro absolventy
- uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
- energická, ale i empatická osobnost, schopná zvládat stresové situace
- chuť učit se novým věcem a schopnost týmové spolupráce
- pečlivost, orientace na klienta, flexibilita, tah na branku, aktivní přístup ke svěřeným úkolům
- samostatnost, zodpovědnost a loajalita vůči firmě

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímePRÁCE PRO NEJVĚTŠÍ POJIŠŤOVNU NA TRHU

Baví Tě bavit se s lidmi?
Jsi optimista a jdeš si za svým?
Chceš být úspěšný, řídit si sám svůj čas a mít život ve svých rukou?
Pak neváhej a pojď k nám do týmu. Jsme parta profíků a profíka uděláme i z Tebe.
Pokud jsi komunikativní, máš obchodního ducha a v kapse maturitu, nechceš v životě jen přežívat, přijď se podívat, jak to děláme my.
Když nezkusíš, nevíš...

Počet zobrazení nabídky práce: 229             Inzerát Pojišťovací zprostředkovatel, úvěrový specialista vložen: 2019-11-05

Pracovní místo Pojišťovací zprostředkovatel, úvěrový specialista nabízí

Ing. Martin Jevjak

    Zprostředkování obchodu a služeb, poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků

IČO: 76509966

Adresa:
   Moskevská 1113/1a
   Havířov
   73601

Kontakní osoba:   Šárka Zedníčková

Tel.: +420776720520
Fax.:
Email: sarka.zednickova@kooperativa.cz
Internet: www.koop.cz