Obchodní zástupce - Hradec Králové a okolí

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Královehr. k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 1.1.2020    Plat: 45000,-

Náplň práce

Pojďte pracovat pod křídla největší pojišťovny v ČR…

Zajímá tě svět pojišťovnictví? Chceš stabilní práci u lídra na trhu?

Do hradeckého týmu aktuálně hledáme posilu a možná hledáme právě Tebe :-)

Dáváme příležitost zkušeným obchodníkům i absolventům a lidem, kteří chtějí změnit obor. Praxe pro nás není všechno
Uděláme z vás pojišťovacího experta. Na začátku projdete bezplatným intenzivním školením, kde Vás naučíme vše potřebné
Nabízíme atraktivní finanční ohodnocení (viz. níže) a flexibilní pracovní dobu
Za zkoušku nic nedáte. A možná právě v Generali České pojišťovně Vás čeká Vaše vysněná práce!
Co obnáší práce pojišťovacího specialisty v Generali České pojišťovně?

Péče o přidělený klientský kmen
Vedení obchodních jednání, poskytování poradenství, servis
Kompletní realizaci vlastních obchodů (od analýzy potřeb klienta po uzavření smlouvy)
Vyhledávání a akvizice nových klientů

Pošlete, prosím, svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.

Požadujeme* Výborná komunikace: schopnost aktivně a efektivně komunikovat s klienty (obchodní jednání jsou denní chléb)
* Aktivní, prozákaznická osobnost (obchodní dovednosti výhodou)
* Spolehlivost, samostatnost, ochota učit
* Zodpovědnost, tah na branku
* Min. SŠ vzdělání s maturitou, trestní bezúhonnost
* Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
* Výhodou je: praxe s komunikací se zákazníky (obchodní zástupce, zákaznická linka atp.), praxe v pojišťovnictví (není podmínkou)

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme* Super práci v perspektivním oboru v nejsilnější pojišťovně v Česku
* Nadstandardní finanční ohodnocení (bonusy až 150.000 Kč za rok + provize z prodeje)
* (bezplatné) propracované vstupní zaškolení
* Flexibilní pracovní dobu (možnost home-office)
* Profesní i osobní růst
* Přátelské prostředí a podporu manažera
* Kariérní růst (možnost otevřít si vlastní pobočku)
* Soutěže, firemní benefity

Počet zobrazení nabídky práce: 1004             Inzerát Obchodní zástupce - Hradec Králové a okolí vložen: 2020-01-06

Pracovní místo Obchodní zástupce - Hradec Králové a okolí nabízí

Martin Kupka

Předmět podnikání:
    Pojišťovnictví

IČO: 74010620

Adresa:
   Gočárova, 492
   Hradec Králové
   50002

Kontakní osoba:   Martin Kupka

Tel.:
Fax.:
Email: martin.kupka@generali.com
Internet: www.generali.cz