Extra příjem z činnosti vedené z domova

Typ pracovního poměru: VPP    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: 15000,-

Náplň práce

Obchodní činnost realizovaná z prostředí domova
Maloobchod a práce s kliety nebo rozvoj firmy v
rámci obchodu a marketingu

PožadujemeVzdělání a praxe nejsou zcela zásadní
Ochotu učit se novým věcem
Komunikativnost
Vytrvalost
Samostatnost
Zájem o zdravý životní styl
Min. 2-3 hodiny času v pracovním dnu
Přístup k internetu, uživatelskou znalost PC, orietaci v sociálních sítích

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeSpolupráci na dlouhodobou vedlejší nebo hlavní činnost = dlouhodobý přivýdělek nebo novou kariéru s možností zabezbečit se finančně do budoucna (u HPP měsíčně 25.000,- a více)
Příležitost k seberealizaci v moderním a perspektivním oboru
Komplexní zaškolení s vedením osobního poradce
Flexibilní dobu - věnovaný čas práci si řídíte sami
Firemní benefity

Počet zobrazení nabídky práce: 4514             Inzerát Extra příjem z činnosti vedené z domova vložen: 2020-04-29

Pracovní místo Extra příjem z činnosti vedené z domova nabízí

Václav Vonášek

Předmět podnikání:
    Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod

IČO: 04666445

Adresa:
   Dolní Břežany
   Praha západ
   252 41

Kontakní osoba:   Václav Vonášek

Tel.:
Fax.:
Email: vonasek.vaclav@post.cz