Kuchař / kuchařka - číšník / servírka

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: jiné    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Kuchař / kuchařka - číšník / servírka - vhodné i pro absolventy

Pro našeho klienta hledáme do kolektivu restaurace v malém penzionu u Brna (Křtiny) servírku (číšníka)/kuchaře (ku). Výborně hodnocený Pension u Faustů najdete v centru městečka Křtiny, u kterého začíná území Moravského krasu. Disponuje komfortním ubytováním, terasou s krásným výhledem na známý poutní kostel a zámek a výbornou domácí kuchyní. Propast Macocha a Punkevní jeskyně jsou odtud vzdálené asi 10 kilometrů.

PožadujemeJaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Preferujeme uchazeče s pracovními zkušenostmi v restauračním provozu, ale zaměstnance, kteří se nebojí nových zkušeností, rádi zaučíme. Nabídka je vhodná i pro absolventy učňovských oborů číšník/kuchař.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeCo vám můžeme nabídnout
Nabízíme práci v zavedeném penzionu, práce na plný úvazek, vlastí iniciativa vítána, možná výplata mzdy po každém odpracovaném dni, zabezpečeno stravování, možnost přechodného ubytování, firemní akce, možnost kariérního postupu, silná firemní kultura.

Místo práce: Křtiny - okres Brno-venkov

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo tel.: +420 604 588 792 - Penzion u Faustů, Křtiny 62, 679 05 Křtiny (okres Brno-venkov).

Platnost inzerátu končí 29. 7. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Počet zobrazení nabídky práce: 56             Inzerát Kuchař / kuchařka - číšník / servírka vložen: 2020-07-13

Pracovní místo Kuchař / kuchařka - číšník / servírka nabízí

JOBSYSTEM s.r.o.

    JOBSYSTEM s.r.o. poskytuje a zprostředkovává personální inzerci na internetu

IČO: 28412508

Adresa:
   Sokolovská 106/42
   Praha 8
   180 00

Kontakní osoba:   Eva Grundová

Tel.: 224 819 391
Fax.: 224 819 391
Email: egrundova@jobsystem.cz
Internet: www.jobsystem.cz