Obchodník

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: 30000,-

Náplň práce

Pro brněnskou kancelář hledáme obchodního manažera/manažerku pro vyhledávání spolupráce s novými klienty a udržování vztahů s nimi.
- aktivní vyhledávání a oslovování firem
- sjednání a uskutečnění schůzek, na kterých budeš prezentovat naše služby
- dotažení jednání až k podpisu smlouvy, kterou ti připravíme
- zpětná vazba s klientem a další spolupráce

Požadujeme- umíš jít za svým cílem
- komunikaci a prezentaci zvládáš na jedničku
- v jednání s manažery větších společností se cítíš jako ryba ve vodě
- rád/a organizuješ svůj pracovní čas, protože víš, kdy je potřeba zabrat pro dosažení úspěchu
- telefonování nebereš jako nejotravnější věc na světě
- cestování a řízení auta tě baví, nutností je řidičský průkaz sk. B
- máš (což je výhodou, nikoli nutností) zkušenosti na poli obchodního vyjednávání

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- nástup možný ihned
- zaškolení profesionálem v oboru, na několika prvních jednáních budeš především pozorovatelem pro získání zkušeností
- plat rozdělený na stálou a pohyblivou složku, která se bude odvíjet od počtu a finančního objemu uzavřených smluv (horní hranice neexistuje)
- z velké části budeš pracovat doma
- stravenky
- 25 dní dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- samozřejmostí je služební telefon, po zaučení i notebook a automobil (budeš se moci podílet na jeho výběru)
- pokud budeš dobrý „pracant“, můžeš auto používat i pro osobní účely
- při dobrém výkonu ti přidělíme brigádníky na volání

Počet zobrazení nabídky práce: 150             Inzerát Obchodník vložen: 2020-09-07

Pracovní místo Obchodník nabízí

SPENDIA s.r.o.

Předmět podnikání:
    Poradenství a konzultační činnosti v oblasti řízení firem

IČO: 29262712

Adresa:
   Lanžhotská 51
   Břeclav
   69002

Kontakní osoba:   Jana Bachmanová

Tel.: 775681512
Fax.:
Email: personalni@spendia.cz
Internet: www.spendia.cz