Konzultant zákaznické péče s němčinou

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: dohodou    Plat: 38000,-

Náplň práce

- Vynikající slovní i písemný projev. Přece jen budeš reprezentovat firmu v první linii.
- Zvládnutí komunikace v němčině.
- Znalost práce na PC a orientace v informačních systémech a technologiích.
- Velkou výhodou jsou znalosti vývojových, databázových nebo síťových technologií.
- Nadšení do zlepšování, chuť do změn a zvědavost ti nejsou cizí. Chceme se neustále posouvat dále.
- Spolehlivost a pečlivost. Rozdělanou práci dotahujeme do konce.
- Kamarádská povaha. Jsme celkem malý tým, na drby a dusno nehrajeme.
- Selský rozum. Bez toho se u nás neobejdeš.

Požadujeme- Komunikace s našimi zákazníky. Primárně e-mailem a také něco telefonicky.
- Budeš reagovat na jednodušší požadavky, se složitějšími ti pomůžou kolegové.
- Spolupráce při tvorbě uživatelské dokumentace a přípravě školení.
- Předávání podnětů od zákazníků, spolupráce na rozvoji produktu.
- Spolupráce s ostatními týmy, především s konzultanty a vývojáři.
- A čas se určitě najde i na dobrou kávu s kolegy.

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina, němčina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- Adaptační proces a zaškolení na pozici.
- Práci v centru Opavy v příjemných kancelářích.
- Přátelský tým, na který se můžeš spolehnout.
- Práci na moderních cloudových produktech, které mají řádně našlápnuto.
- Otevřenost a skvělou firemní kulturu.
- Pravidelné team buildingy a firemní akce.
- Propracovaný systém vzdělávání a rozvoje zaměstnanců.
- Individuální finanční příspěvek na vzdělávání.
- Firemní výuka jazyků – AJ a NJ.
- Stravenkový paušál.
- Dny volna navíc (sick days aj.).
- Příspěvky na penzijní nebo životní pojištění.
- Finanční příspěvky při významných životních událostech.
- Internet z domu, notebook, mobil a jiné dárkové předměty.

Počet zobrazení nabídky práce: 7552             Inzerát Konzultant zákaznické péče s němčinou vložen: 2021-09-09

Pracovní místo Konzultant zákaznické péče s němčinou nabízí

GRiT, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Vývoj a projektové implementace softwarových produktů.
Vypracovali jsme se na lídra EDI na českém trhu a předního dodavatele skladových systémů (WMS) a cloudových služeb.

IČO: 46963740

Adresa:
   Kopečná 231/10
   Brno
   60200

Kontakní osoba:   Libor Sedláček

Tel.: +420778 424 173
Fax.:
Email: libor.sedlacek@grit.cz
Internet: www.grit.eu