Seřizovač vstřikolisu

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: 23000,-

Náplň práce

KDS Sedlčany, nožířské výrobní družstvo je tradiční český výrobce, od jehož založení uběhlo již více než 70 let. Těžiště jeho výroby spočívá v sortimentu kvalitních kuchyňských a řeznických nožů i náčiní.
Do našeho týmu hledáme nového motivovaného kolegu na pozici seřizovače vstřikolisů.

Montáž a demontáž formy u vstřikolisu
Seřízení vstřikolisu
Kompletní obsluha vstřikolisu
Kontrola kvality vyráběných výrobků
Základní údržba výrobních zařízení, spolupráce s pracovníky na opravách a komplexní údržbě zařízení

PožadujemeVýuční list, ideálně v technickém oboru
Zkušenosti se seřizováním strojů výhodou
Schopnost číst technické výkresy
Spolehlivost
Zodpovědnost
Chuť učit se novým věcem
Manuální zručnost, důslednost, cit pro přesnost

Kontakt:
Jitka Doubravová
tel: 318 841 921, 734 855 970

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme7,5 hodinové směny (PO-PÁ) víkendy volné
Jednosměnný provoz
Práce ve stabilní firmě se 70 letou tradicí
Motivační finanční program pro stálé zaměstnance
Přátelský kolektiv
Mzda se po zapracování navyšuje
Možnost kariérního růstu

Životopis zasílejte nasekret@kds.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 6235             Inzerát Seřizovač vstřikolisu vložen: 2022-01-19

Pracovní místo Seřizovač vstřikolisu nabízí

KDS Sedlčany, nožířské výrobní družstvo

Předmět podnikání:
    Výroba nožířského zboží

IČO: 00028215

Adresa:
   Sedlecká 570
   Sedlčany
   26401

Kontakní osoba:   Pavel Stach

Tel.:
Fax.:
Email: stach@kds.cz