Učitel/ka na 1. stupni

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: lidské zdroje/personalistika    Nástup: 01.10.2021    Plat: 45000,-

Náplň práce

výuka ve třídách 1. stupně

Požadujemeflexibilita, empatie, radost z učení

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízímepříjemné prostředí, firemní výhody, stravování, příplatky na dovolenou, 8 týdnů dovolené

Počet zobrazení nabídky práce: 6388             Inzerát Učitel/ka na 1. stupni vložen: 2021-09-17

Pracovní místo Učitel/ka na 1. stupni nabízí

Základní škola, Praha 4, Mendelova 550, příspěvková organizace

Předmět podnikání:
    vzdělávání

IČO: 61388530

Adresa:
   Mendelova 550
   Praha 4 - Jižní Město
   149 00

Kontakní osoba:   PhDr. Mgr. Martina Thumsová

Tel.: 272 088 221
Fax.: 272 088 228
Email: skola@zsmendelova.cz
Internet: www.zsmendelova.cz