Realitní makléř/ka

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup:     Plat: 40000,-

Náplň práce

Pro zabezpečení realitních služeb hledáme v Plzeňském kraji spolupracovníky.
Případné zaškolení je zajištěno pod vedením zkušeným poradcem. Možnost profesního růstu a získání znalostí v oboru.

PožadujemeVýhodou jsou zkušenostmi s prací v realitní činnosti.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme nadprůměrné odměny, finanční podpora v začátcích, odměny nejen z realitní činnosti, služební telefon, profesionální zázemí zavedené realitní kanceláře, příjemný kolektiv a další.

Počet zobrazení nabídky práce: 6595             Inzerát Realitní makléř/ka vložen: 2021-01-18

Pracovní místo Realitní makléř/ka nabízí

Revyre s.r.o.

    Poskytujeme komplexní zprostředkovatelské služby v oblasti nemovitostí. Jedná se o prodej a odkupy nemovitostí, výstavba domů i bytů, převody energií a další.

IČO: 25202316

Adresa:
   Šafaříkovy sady 2/3
   Plzeň
   30100

Kontakní osoba:   Ing. Karel Chval

Tel.: 777666456
Fax.: 777666456
Email: chval@euroreality.net
Internet: www.euroreality.net