Pracovník restauračního provozu KFC Harfa

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Do naší restaurace KFC Harfa hledáme kolegy na plný úvazek nebo brigádu. Práce je vhodná pro studenty i pro už jinde zaměstnané lidi. Výborné také jako první pracovní zkušenost při škole - vše Tě naučíme během pár dnů.
U pokladny budeš pomáhat s obsluhou hostů či s kompletací objednávek. Taky můžeš zajistit přípravu sendvičů a pokud si troufneš, pomůžeš v kuchyni s čerstvým masem.

Požadujeme Dokončené základní vzdělání.
- Spolehlivost a pozitivní energie.
- Chuť učit se novým věcem.
- Časová flexibilita

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme Plánování směn dle tvé potřeby.
- Možnost profesního růstu a osobního
rozvoje.
- Spropitné pro každého.
- Jídlo na směně za pár kaček.
- Výhody do všech našich značek (Burger
King, Pizza Hut, Starbucks, KFC).
- Skvělý tým lidí, který bude tvou oporou!

Počet zobrazení nabídky práce: 4113             Inzerát Pracovník restauračního provozu KFC Harfa vložen: 2021-10-27

Pracovní místo Pracovník restauračního provozu KFC Harfa nabízí

Amrest s.r.o.

Předmět podnikání:
    Stravování v restauracích

IČO: 26476215

Adresa:
   Walterovo náměstí 329/3
   Praha 5
   199 00

Kontakní osoba:   Veronika Obolenskaja

Tel.: 724872763
Fax.:
Email: veronika.obolenskaja@amrest.eu