PROJEKTANT VE STAVEBNICTVÍ

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: jiné    Nástup: leden 2022, nebo ihned    Plat: 23000,-

Náplň práce

Projektová činnost v oboru pozemní stavby - převážně rodinné domy, administrativní budovy, domovy seniorů; Inženýrská činnost, Projekty zelená úsporám; Autorský dozor na stavbě; Developerské projekty.

PožadujemeStředoškolské vzdělání s maturitou - obor pozemní stavby nebo Vysokoškoské vzdělání - obor pozemní stavby; Znalost práce na PC - Autocad, Excel, Word;

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeZázemí projekční kanceláře a spolupracující stavební firmy, příjemný pracovní kolektiv.

Počet zobrazení nabídky práce: 5169             Inzerát PROJEKTANT VE STAVEBNICTVÍ vložen: 2021-11-18

Pracovní místo PROJEKTANT VE STAVEBNICTVÍ nabízí

PROJEKTY SKOPALÍKOVÁ s.r.o.

    Projektování pozemních staveb, rodinných domů, administrativních budov, developerské akce, zelená úsporám

IČO: 06228658

Adresa:
   K Moštěnici 265/8a
   Přerov
   75002

Kontakní osoba:   Ing. Veronika Skopalíková

Tel.: 608860767
Fax.:
Email: energetickyprukaz@seznam.cz