ÚČETNÍ - OUTSOURCING

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: management    Nástup: Ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

JSTE KOMUNIKATIVNÍ ÚČETNÍ A CHCETE SPRAVOVAT STABILNÍ PORTFOLIO ÚČETNÍCH KLIENTŮ?
Účelem společnosti LERIKA je řešit pro klienty povinnosti v oblasti daní a účetnictví v ČR a SR. Díky kvalitním a profesionálním službám rosteme a máme jenom spokojené zákazníky.
Proto hledáme samostatnou „klientskou účetní/účetního“ do naší kanceláře v Praze.
Ovládáte/chcete ovládat účetnictví a související daňové povinnosti od A do Z?
Chcete pracovat se stejně orientovanými kolegy s podporou daňových poradců?
Máte radost z včasně dokončených přiznání a účetních závěrek, bezchybných kontrolních nálezů od finančního úřadu?
Pokud jsou vaše odpovědi na tyto otázky ANO, tak budete stabilním členem našeho týmu.
Pokud se stanete součástí našeho týmu, budete neustále prohlubovat své znalosti. S použitím ustálených interních pravidel a procesů budete obsluhovat vaše portfolio účetních klientů a stanete se důležitou součástí našeho účetního týmu.
Pokud Vás pozice zaujala, napište nám.
Těšíme se na vaše odpovědi!

PožadujemeCo od Vás očekáváme:
• Znalost účetních předpisů (nemusíte znát vše, zbytek vás naučíme)
• Písemnou komunikaci v AJ, zejména se jedná o emailovou komunikaci
• Organizační schopnosti – stanovení vlastních priorit a termínů
• Dobrou komunikaci s klienty, a to ústně i písemně
• Znalost SW POHODA je výhodou nebo budete zaškoleni
• Pravidelné vzdělávání – účetní, který/á se nevzdělává, je mrtvý/á

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeFlexibilní začátek/konec pracovní doby, možnost občasné práce z domova, vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickdays, bonusy/prémie, kafetérie, občerstvení na pracovišti, stravenky/příspěvek na stravování

Počet zobrazení nabídky práce: 5149             Inzerát ÚČETNÍ - OUTSOURCING vložen: 2022-02-16

Pracovní místo ÚČETNÍ - OUTSOURCING nabízí

LERIKA Tax & Accounting, s.r.o.

    Daňové poradenství pro firmy i jednotlivce, účetní služby, vedení mzdové agendy včetně výpočtu mezd.

IČO: 27374858

Adresa:
   Sokolovská 81/55
   Praha 8
   18600

Kontakní osoba:   Štěpánka Korbová

Tel.: 737178313
Fax.:
Email: info@lerika.eu
Internet: www.lerika.eu/