Pečovatelka v dětské skupině

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: jiné    Nástup: 1.5.2022    Plat: 25000,-

Náplň práce

Máte ráda, rád malé děti?
Těší vás se o ně starat, učit je, hrát si s nimi?
Máte zkušenosti s prací s dětmi alespoň 1 rok?
Vyhovuje vám zkrácený pracovní úvazek (HPP, DPP, DPČ)?

Hledáme zaměstnance péče o děti od 2 let pro Dětskou skupinu Slunečnice v Berouně, nástup k 1.5.2022.

Náplň práce:
• Péče spolu s další pečující osobou o kolektiv dětí (kapacita skupiny 12 dětí) ve věku 2-4 roky (řízená x nepřímá činnost)
• Příprava denního programu skupiny – vymýšlení, plánování a organizace aktivit
• Administrativní činnosti spojené s docházkou a provozem DS (sledování docházky atd.)
• Výdej jídla (svačina, oběd)

V případě zájmu pošlete prosím svůj životopis včetně fotografie spolu s motivačním dopisem na níže uvedený email.
Kontakt - ředitelka organizace: gabina.horna@rcslunecnice.cz

Požadujeme• Kvalifikace dle zák. č. 247/2014 Sb. (např. chůva, učitel MŠ, ZŠ 1.st, asistent pedagoga, spec. pedagog, zdravotní sestra), rekvalifikace možná po dohodě
• Vřelý vztah k dětem
• Zkušenosti z obdobné pozice min. 1 rok
• Spolehlivost, zodpovědnost, kreativita
• Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• Hrubá mzda 25 000 – 27 000 Kč
• Příjemné pracovní prostředí
• Vstřícné a přátelské jednání
• Dlouhodobá spolupráce
• Další benefity (flexibilní pracovní doba, čtvrtletní odměny, další vzdělávání, stravování zdarma atp.)

Životopis zasílejte nagabina.horna@rcslunecnice.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 4434             Inzerát Pečovatelka v dětské skupině vložen: 2022-03-28

Pracovní místo Pečovatelka v dětské skupině nabízí

RC Slunečnice, z.ú.

Předmět podnikání:
    dětská skupina

IČO: 26615509

Adresa:
   Bezručova 928
   Beroun
   26601

Kontakní osoba:   Bc. Gabriela Horná Bulková

Tel.: 63141700
Fax.:
Email: info@rcslunecnice.cz