Obchodně technický konzultant

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zlínský k.   Obor: jiné    Nástup: ihned    Plat: 40000,-

Náplň práce

Do společnosti Prominent spol. s.r.o v Kroměříži, nyní hledáme kolegu či kolegyni na pracovní pozici Technický konzultant / Obchodní reprezentant.
Hledáme technicky zaměřeného člověka, který by ovládal jak technickou stránku sortimentu, tak dokázal jednat se zákazníky / dodavateli. Nutná je znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B2 z důvodu účastí na zahraničních školeních / veletrzích / odborných seminářích.

Hledáme kolegu či kolegyni do týmu současných 7 kolegů a kolegyň, kde vládne příjemné, přátelské a neformální prostředí.

Co se týče konkrétnější pracovní náplně, bylo by to především:
• Péče o stávající zákazníky
• Vyhledávání nových obchodních příležitostí
• Tvorba zakázek od A do Z, tedy až po konečné zpracování nabídky zákazníkovi
• Komunikace s dodavateli a obchodními partnery, zpracování výběrových řízení
• Účast na zahraničních školeních, veletrzích, odborných seminářích

PožadujemeAktivní znalost ANJ
Řidičský průkaz sk. B
Výhodou je zkušenost s měřící a zkušební technikou

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeZajímavou práci v příjemném přátelském prostředí a kolektivu.
Škála zaměstnaneckých benefitů a odměn.
Dovolená navíc.

Počet zobrazení nabídky práce: 3716             Inzerát Obchodně technický konzultant vložen: 2023-04-07

Pracovní místo Obchodně technický konzultant nabízí

Jitka Zimolková

Předmět podnikání:
    Poradenská a konzultační činnost

IČO: 06465030

Adresa:
   Železniční 2
   Břeclav
   69002

Kontakní osoba:   Jitka Zimolková

Tel.: +420604164839
Fax.:
Email: zimolkova@seznam.cz