Finanční specialista

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: celá ČR   Obor: management    Nástup: 1.11.2022    Plat: 50000,-

Náplň práce

Dokončili jste právě studium a nemůžete v dnešní době najít uplatnění nebo dostatečně zajímavou pozici? Nebo Vám snad něco narušilo plány a nyní se poohlížíte po zajímavější profesi?

Právě proto by Vás mohlo zajímat, že právě hledám nové členy do svého obchodního týmu ve společnosti, která i navzdory covidu a uzavřené ekonomice nadále rostla

Co je to za pozici:

Práce pro celosvětově známou značku Allianz pojišťovna
Zábavná a různorodá práce s našimi klienty
Aktivní správa a rozvoj obchodu na denní bázi
Obchodní jednání, zpracovávání obchodních nabídek na míru potřebám klientů
Neprodáváme jen pojistky, pomáháme lidem s financemi komplexně a snažíme se, aby se v životě měli na koho spolehnout

PožadujemeCo k této práci potřebujete:

Maturitní vysvědčení a čistý trestní rejstřík
Po zaškolení složení potřebné zkoušky u ČNB
Komunikativnost
Zodpovědnost
Svědomitost
Trpělivost
Schopnost dotahovat věci do konce
Cílevědomost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: Jiné jazyky pouze vítáme, ale nevyžadujeme

Řidičský průkaz

NabízímeCo od Allianz můžete očekávat:

Kompletní zaškolení v prvních měsících práce
Podporu a důkladnou snahu trenérů a kolegů o Vaše úspěšné složení potřebné zkoušky
Online školení každý týden na různá témata
Podpůrný finanční program pro nováčky v celém prvním roce
Týmové soutěže i celostátní motivace
Propracovaný kariérní systém
Po zaučení máte k dispozici naši pobočku v Praze, kde se budete věnovat příchozím klientům
Ode mě můžete očekávat každodenní podporu a rady, nenechám Vás v tom. :)

Líbí se Vám představa této práce? Nyní je potřeba mi jen zaslat svůj životopis. Následně se telefonicky domluvíme, přijdete se za námi podívat na jednu z našich kanceláří, vše Vám ukážeme a vysvětlíme.

Počet zobrazení nabídky práce: 2791             Inzerát Finanční specialista vložen: 2022-09-16

Pracovní místo Finanční specialista nabízí

Matyáš Jurčo

Předmět podnikání:
    finanční a pojišťovací poradenství

IČO: 07998422

Adresa:
   Hekrova 808
   Praha
   14900

Kontakní osoba:   Matyáš Jurčo

Tel.: 777812192
Fax.:
Email: matyas.jurco@iallianz.cz
Internet: www.pojistenivklidu.cz